Postele z masívu

22.02.2019

Posteľ z masívneho dreva sa osvedčila ... Masívne drevo patrí k veľmi odolnému a kvalitnému materiálu, ktoré v porovnaní s inými materiálmi má veľmi veľa výhod a jednoducho povedané nesklame nikoho. Pokiaľ rozmýšľate nad kúpou novej postele skúste si vybrať masív a zistíte, že táto investícia sa vám určite oplatí ...

                                                                                         Ideálna posteľ

Aká je vlastne ideálna posteľ? Ide o posteľ z prírodného tvrdého dreva vyrobená z celomasívu. Pri výrobe volíme predovšetkým tradične domáce drevo ako je dub a buk. Nepoužívame borovicu, smrek ani žiadne iné exotické drevo. Posteľ by mala byť vzdušná s ekologickou povrchovou úpravou.

     Stále odolná a pevná konštrukcia

 Veľkou výhodou je odolná a pevná konštrukcia. Ak sú postele z masívu vyrobené kvalitne, môžete si byť     istí, že vám nebudú ani po rokoch vŕzgať, čo určite oceníte. Vŕzganiu sa dá predísť napríklad aj tak, že sa   pri výrobe použije kvalitné, pevné kovanie a tiež aj uchytenie roštov. 

   Dlhodobá životnosť a nadčasový dizajn

Postele z masívu sú charakteristické napríklad aj tým, že majú neuveriteľne nadčasový dizajn. Pri výrobe nábytku patrí masívne drevo k najpoužívanejšiemu a najobľúbenejšiemu materiálu. Postele z masívu nikdy z módy nevyjdu, navyše vyzerajú skutočne veľmi luxusne. Doprajte sebe a svojim blízkym pohodlie s vôňou prírody. Masívne drevo pozitívne vplýva ku pokojnému spánku a dokáže pre voňať miestnosť pravou prírodou. S odstupom času je nábytok z masívneho dreva stále krajší a krajší. 

   Vhodné pre malé deti ale aj alergikov

V porovnaní s inými materiálmi postele z masívneho dreva nevylučujú žiadne toxické látky. Sú vhodné pre malé deti, astmatikov, alergikov. Masívne postele sú zaujímave aj tým, že sú odolné elektrostatickým nábojom. Majú dokonca výborné akumulačné vlastnosti. 

Postele z masívu od firmy DrevoVykov

Firma Drevovykov vyrába mimoriadne kvalitný nábytok z masívneho bukového a dubového dreva do ktorého sa oplatí investovať. Postele sa vyrábajú vo viacerých rozmeroch. Povrchovú úpravu dreva si môžu zákazníci vybrať zo širokej ponuky. Vhodnými doplnkami k posteliamkomody, nočné stolíky a ďalší nábytok.