Postele s úložnými priestormi

29.03.2019

Máte doma málo miesta? Netrápte sa tým. Tento problém môžete vyriešiť posteľou s úložným priestorom. Postele s úložným priestorom ponúkajú okrem kvalitného odpočinku taktiež dostatok priestoru na uloženie vašich osobných vecí, posteľného prádla, perín, vankúšov a pod. Pohodlne tu schováte všetko potrebné. 

Na výber máte dva základné typy postelí s úložným priestorom. Vybrať si môžete posteľ s výsuvnými zásuvkami alebo posteľ so zabudovaným úložným priestorom. Pravdou však je, že obidva typy úložných priestorov ponúkajú dostatok priestoru na uloženie všetkého potrebného. Firma DrevoVykov vyrába vysoko kvalitné postele s úložným priestorom, ktoré sú detailne prepracované, výborne navrhnuté. Pri výrobe postelí sa používa masívne bukové alebo dubové drevo. 


Postele s výsuvnými zásuvkami

Výsuvné zásuvky sú umiestnené v spodnej časti postelí. Manipulácia so zásuvkami je veľmi jednoduchá. Každá zásuvka má zabudované praktické kolieska, ktoré uľahčujú zasúvanie a vysúvanie. Na posteľ nie sú fixované. Postele so zabudovaným úložným priestorom

Všetky typy postelí, ktoré má firma DrevoVykov v ponuke, je možné vyrobiť so zabudovaným úložným priestorom. Výhodou je ľahké vyklopenie roštu, dostatočný priestor na uloženie vanúšov, perín či sezónneho oblečenia. Postele DrevoVykov sú opatrené špeciálnymi prieduchmi, ktoré poskytujú matracu dostatočné odvetrávanie a to aj v prípade využívania úložných priestorov
Zariaďujete si spálňu, ktorá má menšie rozmery a trápi Vás nedostatok miesta? Potom je posteľ s úložným priestorom pre vás tým správnym riešením.