Posteľ s veľkým ohnutým čelom

02.03.2019

Chceli by ste si zariadiť spálňu elegantným, moderným nábytkom a maximálne pohodlnou posteľou? Ste na správnom mieste ... Navrhli sme pre Vás posteľ s veľkým ohnutým čelom, ktorá je určená pre pohodlnejšie opieranie sa, dokonalý oddych alebo pre vášnivých čitateľov zaujímavých kníh a časopisov. Iste dobre viete, že posteľ patrí k jednému z najúžasnejších vynálezov všetkých dôb. Strávite na nej veľa času, preto investícia do kvalitnej postele určite stojí za to. 

Veľké ohnuté čelo

Typickými znakmi postele s veľkým ohnutým čelom sú jemne ohnuté plnomasívne veľké čelo, zaujímavý dizajn decentných kriviek, krásne vypracované zaoblenia. Čelo postele si môžete dať vyrobiť s čalúnením alebo bez čalúnenia. Posteľ s ohnutým čelom dodá vašej spálni eleganciu, naplní izbu teplom a harmóniou z prírodných materiálov. Budete sa cítiť komfortne ... 

Maximálne pevná a odolná konštrukcia

Konštrukcia postele s veľkým ohnutým čelom je vyrobená z masívneho rámu, čo zabezpečuje maximálnu pevnosť. Široké masívne nohy postele dotvárajú celkový dojem. Postele z masívu sú známe aj tým, že sú každým rokom krajšie a krajšie. Drevo stále zreje, pracuje a s odstupom času získava stále krajší odtieň.

Bohatá paleta povrchovej úpravy

Farebné odtiene si môžete vybrať z nášho firemného vzorkovníka. Postele od firmy DrevoVykov sú vyrábané z bukového a dubového masívu v rôznych veľkostiach. Posteľ s veľkým ohnutým čelom prinesie do vášho interiéru pravú vôňu dreva ale aj elegantnú atmosféru.

Dbajte na zdravý spánok ale aj na dokonalý relax.