Nočné stolíky z masívu

15.03.2019

Nočný stolík je výborným spoločníkom a neodmysliteľnou súčasťou v každej spálni. Ponúka priestor na uloženie menších vecí, ktoré potrebujete mať pri sebe počas noci. Na nočné stolíky si zvyčajne uložíte nočnú lampu, budík, knihu ... Ale aj šálku teplého čaju, či nedočítaný časopis. Je malý, ale nenahraditeľný. Jednoducho povedané, patrí k posteli.


Super kamoš Vašej postele

Slovenský trh ponúka viacero typov nočných stolíkov. Nočný stolík kúpite drevený, čalúnený, kovový, plastový, lacný, priemerný aj luxusný. Poznáme niekoľko druhov a to: so zásuvkami, s dvierkami, s policou, kombinovaný policou i zásuvkou a podobne. Čo myslíte? Aká by asi bola posteľ bez nočného stolíka? Asi taká, ako napríklad stoličky bez stola. Pravdu povediac, je to taký najlepší kamoš vašej postele.Úložný a odkladací priestor

Nočný stolík vyrobený so zásuvkami, Vám dobre poslúži aj na uloženie drobných osobných vecí. Do zásuviek si bez problému odložíte vreckovky, okuliare, ale aj rozčítanú knihu či ďalšiu radu osobných vecí. 
Dotvárajú celkovú atmosféru spálne 

Aj keď ide o menší kus nábytku, nočné stolíky predsa len dotvárajú celkovú atmosféru spálne. Spálňa je miestom pre odpočinok a pokoj, preto je dôležité, aby ste sa v nej dobre cítili. Pri výbere odporúčame zladiť si nočné stolíky spolu s ďalším nábytkom v spálni.Nočné stolíky DrevoVykov

Firma DrevoVykov vyrába moderné, luxusné a zároveň veľmi praktické nočné stolíky z bukového a dubového masívu. Nočný stolík z masívu vydrží veľmi dlho a nie iba to ... Všetci dobre vieme, že masívne drevo je maximálne odolné a každým rokom je stále krajšie a krajšie.