Elegantná rozkladacia posteľ z celomasívu

08.03.2019

Bývate v malom byte, máte malo priestoru a často spíte na gauči ? Netrápte sa tým. Skvelým riešením do menších priestorov je kvalitná rozkladacia posteľ. Rozkladacie postele sú ideálne taktiež do detských izieb, hosťovských izieb a sú vhodné aj na chaty. 

Pohodlné jednolôžko aj dvojlôžko


Rozkladacia posteľ William navrhnutá a vyrobená firmou DrevoVykov ponúka praktické a pohodlné jednolôžko aj dvojlôžko pre dve osoby. Posteľ so zaujímavým elegantným dizajnom veľmi ľahko rozložíte a zložíte. Dvojlôžko si môžete vytvoriť vysunutím zásuviek a rozložením matraca. Jednoduché však? Rozkladacie postele William so štandardnými rozmermi 90 x 200 cm majú po rozložení rozmery 180 x 200 cm.

Praktický úložný priestor 

Súčasťou rozkladacej postele sú dve zásuvky, ktoré viete využiť aj ako úložné priestory. Praktický úložný priestor po vysunutí zásuviek ľahko zmeníte na pohodlné druhé lôžko. Rozkladacia posteľ William s pomocou úložného priestoru vám pomôže ušetriť v domácnosti ďalšie miesto. 

Celomasívna rozkladacia posteľ William 

Firma DrevoVykov vyrába rozkladacie postele William z celomasívneho bukového alebo dubového dreva. Farebný odtieň sa vyberá z firemného vzorkovníka DrevoVykov. Na výber máte 18 možností povrchovej úpravy dreva.

Prídu k vám hostia a potrebujete im pripraviť miesto na spanie? Žiaden problém rozkladacia posteľ William to vyrieši...