Blog, novinky


Firma DrevoVykov ponúka veľký výber ručne vyrábaných jednolôžkových, dvojlôžkových postelí z masívu. Nájdete ich na našej webovej stránke www.postele-komody.sk Všetky naše postele tvoria štýlový a luxusný doplnok v každej spálni. K dispozícii majú naši zákazníci široký výber povrchových úprav. Materiál, ktorý používame pri výrobe je buk a dub.

Spálňa by nemala byť miestom len na relaxáciu a pohodlie, ale mala by ponúkať aj priestor pre nábytok s ľahko použiteľným úložným priestorom. Vo firme DrevoVykov nájdete postele, nočné stolíky ale aj praktické komody z masívu, ktoré vyzerajú výborne a ponúkajú dostatok úložného priestoru. V ponuke nájdete 11 druhov. Krásne tmavé, svetlé, bukové či...

Máte doma málo miesta? Netrápte sa tým. Tento problém môžete vyriešiť posteľou s úložným priestorom. Postele s úložným priestorom ponúkajú okrem kvalitného odpočinku taktiež dostatok priestoru na uloženie vašich osobných vecí, posteľného prádla, perín, vankúšov a pod. Pohodlne tu schováte všetko potrebné.